UNI CARGO Import, export máme v malíčku

Vieme, ako veľmi je dôležitá rýchlosť a bezchybnosť prepravy tovaru

Kontaktujte nás

PREČO PRÁVE UNI CARGO

PREPRAVA TOVARU

Zabezpečíme Vám vnútroštátnu a medzinárodnú cestnú prepravu tovarov vrámci štátov Európskej Únie, Ukrajiny, Švajčiarska, Ruska, Turecka a Veľkej Británie. Naši zmluvní dopravcovia disponujú bohatým vozovým parkom: mega náves, jumpo súprava, prívesy, valníky s plachtou a dodávkami.

DOKLÁDKY

Poskytujeme spoľahlivé prepravné služby, ktoré môžu byť celovozové FTL alebo formou dokládky LTL, ktorá sa využíva v prípade nevyužitia celého ložného priestoru vozidla. Náš tím Vám odporučí najvýhodnejší spôsob prepravy, ktorý bude vyhovovať vašim individuálnym potrebám. S nami nebudete platiť za celý kamión, keď budete potrebovať prepraviť pár paliet. My Vám dáme dokládkovú cenu a zabezpečíme rýchlu prepravu.

ŠPECIÁLNE PREPRAVY

Ak potrebujete expresnú prepravu tovaru alebo prepravu tovaru so špecifickými vlastnosťami a rozmermi, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím s dlhoročnými skúsenosťami Vám poskytne riešenie na mieru. Môžeme Vám zabezpečiť termo prepravu či prepravu nebezpečného alebo horľavého tovaru.

NAŠOU MISIOU JE VAŠA SPOKOJNOSŤ

NÁŠ PROFESIONÁLNE VYŠKOLENÝ TÍM VÁM POMÔŽE VYTVORIŤ PREPRAVNÝ PLÁN A ZABEZPEČÍ RÝCHLU A BEZPEČNÚ PREPRAVU AKÉHOKOĽVEK TOVARU ALEBO MATERIÁLU.

 • VNÚTROŠTÁTNA PREPRAVA
  Preprava v rámci Slovenska
 • MEDZINÁRODNÁ PREPRAVA
  Preprava v rámci EÚ
 • SKLADOVACIE SLUŽBY
  Krátkodobé a dlhodobé skladovanie tovaru
 • EXPRESNÁ PREPRAVA
  Garantovanie prepravy tovaru do 24 hodín
 • TERMO PREPRAVA
  Preprava tovaru s kontrolovanou teplotou
 • ADR PREPRAVA
  Preprava nebezpečného tovaru

MESAČNE ZORGANIZUJEME VYŠE 1600 PREPRÁV!

SPOLOČNOSŤ UNI CARGO JE NA TRHU OD ROKU 2007 A POČAS TOHTO DLHODOBÉHO PÔSOBENIA SME SA STALI VÝZNAMNÝM HRÁČOM V ODVETVÍ. SPOJENÍM VYCIBRENÉHO KNOW-HOW A PROFESIONÁLNEHO TÍMU VYTVÁRAME PREPRAVNÉ RIEŠENIA, KTORÉ VÁM POMÔŽU UŠETRIŤ ČAS A ZEFEKTÍVNIŤ PROCES PREPRAVY TOVARU ALEBO MATERIÁLU.

Povedali o nás

Na názore našich zákazníkov nám záleží, preto sa snažíme robiť maximum pre ich spokojnosť

"Rýchle zorganizovanie dopravy s najlepšími cenami na trhu."

Lenka Material Disponent Automobilové výrobné odvetvie

„S UNI CARGO-m sa mi výborne spolupracuje. Baby na oddelení Špedície okamžite reagujú na moju požiadavku a plusom sú aj výborné ceny.“

Marcela Obchodné oddelenie výrobná spoločnosť

„S UNI CARGO-m spolupracujeme veľmi dlho a sme veľmi radi, že sme na trhu našli tak lojálnu spoločnosť, ktorá sa nám stará o väčšinu prepráv. Ďakujeme UNI CARGO!“

Zuzana Nákupca výrobná spoločnosť

Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku ešte dnes

Cenová ponuka